Erdei iskola 2013

erdeiiskola85Erdei Iskola - Kőszegi-hegység (2013.tavasz- Zsirai Általános Iskola)

Iskolánk 5-6-7. osztályosaival (35 tanuló) erdei iskolai táborozáson vettünk részt a Kőszegi-hegységben.
Az együtt eltöltött néhány nap alatt megismerkedtünk Kőszeg, Velem, Cák településekkel, azok látnivalóival.Ellátogattunk Lukácsházára, ahol a biotájházban az Őrvidék jellegzetes építészetével és a paraszti világ emlékeivel ismerkedtünk. Mindenki örömére még langallót is sütöttünk, természetesen ettünk is. Emlékezetes túrát tettünk a Hétforráshoz és az Óház-kilátóhoz. Sajnáltuk, hogy a sok látnivalóhoz képest kevés időnk volt. Az élményeken túl még egy teknőccel is gazdagodtunk!

Az erdei iskolát támogatta: CIB Bank Zrt. és a Galagonya Alapítvány. Köszönet érte.

Az erdei iskola képeit a galériában nézhetik meg.