Erdei iskola 2014

Iskolánk 5. 6. és 7. osztályos tanulói 2014. május 5. és 8. között erdei iskolában vettek részt Csapodon a Csalogány táborban. Fő közlekedési eszközünk a kerékpár volt. Nemcsak Csapod, hanem Dénesfa, Cirák, és Hövej települések nevezetességeihez is kerékpárral jutottunk el.A gyerekek sok érdekes programon vettek részt, melyek között mindenki talált kedvére valót. Az interaktív rendőrségi bemutató éppúgy sikert aratott, mint a höveji Csipkemúzeum, vagy akár egy rendhagyó művészettörténeti foglalkozás a Cziráky-kastély kápolnájában. Az éjszakai bátorságpróba és az esti számháborúk is színesítették a programokat. Szerencsére az időjárás is kedvezett a sok szabadtéri programnak, úgyhogy mindenki fáradtan, de élményekkel gazdagon érkezett haza.