Címlap Információk JÁNOS VITÉZ zenés, táncos előadás

JÁNOS VITÉZ zenés, táncos előadás

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma

„A köznevelési és kulturális intézményekben működő tehetséggondozó programok támogatása” címmel pályázatot írt ki.

Beadott pályázatunk sikere nyomán – mint már hírt adtunk róla – színjátszó szakkör indult a Zsirai Általános Iskolában.

E pályázati támogatás segítségével három napos tehetséggondozó tábort tudtunk szervezni 20 tanulónk részére, akik a tanév során színjátszó körben vettek részt. A tábor idején tanulóink a színjátszó ismereteiket bővítették, készültek a „nagy” előadásra.

2017. június 2. Kultúrház Zsira

JÁNOS VITÉZ zenés, táncos előadás

Szeretettel várunk minden érdeklődőt.

A három nap során a darab gyakorlásán és az előadásra való készülésen kívül alkalmunk volt hazánk egyik gyöngyszemének megismerésére, kirándulhattunk az Őrségben.

Jártunk a Pityerszeren, kerestünk „kincset”, sütöttünk mézeskalácsot, korongoztunk, túráztunk a Vadása tóhoz. Az őrimagyarósdi Fenyves táborban laktunk, csak ajánlani tudjuk mindenkinek, nagyon jó volt.

A tábor nagy haszna az volt, hogy a színjátszók – így a finisben – intenzív gyakorlási lehetőséget kaptak, nem a napi iskolai teendőik mellett kellett készülniük, hanem csak a felkészüléssel, a „színházzal” foglalkozhattak.

Túra a Vadása tóhoz Színházi megbeszélés

Megéheztünk, megpihentünk