"Víz Világnapja" országos internetes verseny 2012

Március 22, a víz világnapja. Az Esztergomi Duna Múzeum több éve már, hogy e nap előtt 4 héttel, internetes versenysorozatot indít. Így történt ez az idei évben is. Minden hét új feladatsor megoldását igényelte a résztvevőktől. Meseírás, fogalmazás készítése, kutatómunka, növényültetés is szerepelt az idei év feladatai között. A kitartó munka végén a legügyesebbek Budapesten vették át a megérdemelt jutalmukat. Iskolánkból 11 tanuló március 22. - éna hajnali órákban indult el Fertőszentmiklósra, majd onnan vonattal Budapestre.Szép sikereket értünk el a versenyen. Díjazottjainkról, az "Eredményeink" menüpont alatt tájékozódhatnak. Az értékes nyeremények mellett egy jutalomkirándulás is várta tanulóinkat. Az Állatkertben nézelődhettünk, sétálhattunk. Élményekkel gazdagodva, fáradtan érkeztünk haza az esti órákban. A nap folyamán készült képeket a galériában nézhetik meg.

Martonné Ragasits Andrea